- 40% Výprodej Video Smart Deluxe Extra odolnost

54 bodů do věrnostního systému

VS-DDY005

Produkt již není v nabídce

Scosche RHYTHM+ monitor tepové frekvence (HR monitor) v růžové barvě, který plně nahrazuje hrudní pás a je kompatibilní s mobilem i chytrými hodinkami. Chci vědět více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Mobilopolis kontakt 774 632 593
Mobilopolis mail info@mobilopolis.cz
Potřebujete poradit?
Po - Pá: 10:00 - 22:00 h
So - Ne: 13:00 - 18:00 h
Ceny dopravy
Mobilopolis doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2000 Kč
Mobilopolis doprava zdarma
Možnost výměny 30 dnů
Rychlá výměna bez obav
Mobilopolis doprava zdarma
Odběrná místa po celé ČR
Možnost otevření zásilky
Mobilopolis doprava zdarma
Profesionální přístup
V každé situaci

Scosche RHYTHM+ měřič tepu a sporttester na předloktí růžový

Scosche RHYTHM+ je perfektní monitor tepové frekvence (HR monitor) a sporttester, který je kompatibilní s Chytrými hodinkami a telefony.

Díky Scosche RHYTHM+ budete mít své výkony zcela pod kontrolou, aniž byste museli používat hrudní pás, který Vás omezuje v pohybu. Scosche RHYTHM+ zcela jednoduše nasadíte na předloktí a zcela jím nahradíte hrudní pás.

Další velkou výhodou je odolnost IP67, díky které je možné používat Scosche RHYTHM+ i ve vodě do maximální hloubky 1m po dobu 30 minut.

Scosche RHYTHM+ se navíc velice jednoduše ovládá. Je kompatibilní s celou řadou sportovních aplikací a fitness zařízení. Propojení je možné pomocí Bluetooth nebo technologie ANT+.

Pohodlné a jednoduché řeší, které myslí na uživatele

RHYTHM+ je malou revolucí mezi měřiči tepové frekvence, které se běžně umísťují na hrudník. Scosche vyvinul pohodlné zařízení, které se snadno umístí na předloktí a stále dokáže Vaše výkony měřit s vysokou přesností. Malé zařízení se na předloktí připíná pohodlným pružným řemínkem, u kterého si zvolíte délku dle potřeby.

Scosche RHYTHM+ měřič tepu a sporttester na předloktí

Na přesnosti záleží

Scosche RHYTHM+  je vybaven patentovou technologií PerformTek™ Precision Biometrics, která nepřetržitě snímá aktuální biometrická data s velmi vysokou přesností a předává je uživateli k lepšímu sledování fitness aktivit. Díky této technologii máte dokonalý přehled o tom, jak si při výkonu vedete.

Scosche RHYTHM+ měřič tepu a sporttester na předloktí

Maximálně kompatibilní

Scosche RHYTHM+ je kompatibilní s velkým množstvím sportovních aplikací pro Android a iOS a současně s fitness zařízeními pomocí technologie ANT+.

Kompatibilní aplikace:

CycleCoach - Fitness Test, CycleCoach - Lite, CycleCoach, VirtualTraining, Logipace LT, Logipace, One Aura, 3,2,1, Run Free, 3,2,1 Run, Bit of Exercise, Cruise Control: Run, Cycle, Cycle Log, Cyclemeter, Cyctastic, dacadoo, Digifit, iCardio, Endomondo Sports Tracker, Endomondo Sports Tracker, ErgBuddy, Heart Graph for Kettlebelling, Heart, Rate Monitor, HeartWorks, iBiker, iBody, iBodyHD, iLoseWeight, iRunner, iSmoothRun, Spinning, Jog Log Pro, Joggy Coach, Kinetic Lite GPS, Kinetic GPS, Kinomap Maker, LiveCycling, LiveTraining, LogMyTraining Pro, LogMyTraining, LogYourWalk, LogYourRide, LogYourRun Free, LogYourRun Pro, MapMyDogWalk, Map My Fitness Workout, Trainer, Map My Fitness Workout Trainer+, MapMyHike, MapMyRide, MayMyRide+, MapMyRun, MapMyRun+, Walk with Map My, Walk+, MotionX GPS, Motivo Cycling, RaceByHearts, RaceMyGhostRaceMyGhost+ - Indoor cycling, Ride Buddy Pro, RitmoTime Free, RitmoTime, Rowing in Motion - Boat App, Rowing in Motion - Boat App Pro, Run - Motivation, Performance, Progress, Run, Runkeeper, Runmeter, Runtastic, Runtastic PRO, Runtastic Mountain Bike, Runtastic, Mountain Bike Pro, Runtastic Road Bike, Runtastic Road Bike Pro, Runtastic Wintersports, Runtastic Wintersports Pro, Seconds Pro - Interval Timer, SpeedCoach Mobile Free, SpeedCoach Mobile, SPLIT Multisport GPS, Stages Indoor Cycling, Strava Cycling, Strava Run, SweetBeat, TactioHealth, TactioHealth for Adults, TwoNav, TwoNav Premium, Virtual Runner, WaveFIT, Walktastic, Walkmeter GPS, Wahoo Wellness, Wahoo Odometer, Wahoo Fitness Utility, Wahoo, Fitness, iMobileIntervals, Polar Beat, HeartWorks60, ALA COACH+, iBikeFans, 5K Runmeter, Nike+ (iPod Nano 7th Gen), a mnohé další.

Bezdrátová technologie Bluetooth dokáže komunikovat se zařízením až na vzdálenost 33 metrů. Doba výdrže na jedno nabití je 8 hodin. Nabíjení probíhá pomocí USB nabíječky, která je součástí balení.

Kompatibilní zařízení musí podporovat Bluetooth 4.0 low energy.

Videa výrobce (v anglickém jazyku)

Prezentační video výrobce

Prezentační video výrobce

Návod na propojení

Perfektní prťák na sport

Scosche RHYTHM+ měřič tepu a sporttester na předloktí růžový

Primární vlastnosti měřiče tepu a sporttesteru Scosche RHYTHM+

  • nahrazuje hrudní pás
  • snímání tepové frekvence při běhu, jízdě i dalších sportech
  • výdrž baterie až 8 hodin
  • připojení Bluetooth 4.0 Low Energy a ANT+
  • dosah Bluetooth až 33 metrů
  • odolný proti vodě
  • vysoce kompatibilní s aplikacemi, zařízeními Android a iOS a s fitness zařízeními
  • nošení je pohodlné a neomezuje Vás při sportu
  • vodotěsná a prachuvzdorná stavba s certifikací odolnosti IP67
  • spolupracuje se všemi předními fitness aplikacemi

Kontaktovat nás můžete i zde pomocí formuláře.